web analytics

Yarra Norouz Market – Melbourne (2019)

You are invited to join us in Norouz Market celebrating Persian New Year on 17th of March.

Great place to get nice food, do some Persian new year shopping, entertainment for the little ones and it’s all to help raise funds for disadvantaged kids’ education needs. Come and be part of this great day with Yarra family 😊😍
If you like to be part of this charity event by holding a stall or through sponsorship please contact us via email: [email protected]

Time: Sunday, March 17, 2019 at 11 AM – 4 PM

Location: MC2 Manningham City Square, 687 Doncaster Road, Doncaster

در کنار تقویم رسمی،تقویمی هم هست که به دیوار قلب آدمی آویزان است. به تقویم قلب ما، اسفند و دم دمهای بهار است. در سرزمینی دور، شهرها و خانه های ما، از حال و هوای عید لبریز است.در این فصل از سال، هر کجای دنیا که باشیم،سعی میکنیم سنت دیرین نیاکانمان را زنده و پاینده نگه داریم. «بهار اینجاست، در دلهای ما، آوازهای ما ، و پرواز پرستوها در آن دامان ابرآلود»
میخواهیم این شور و حال شیرین را، با مهربانی و بخشش پیوند بزنیم، دست در دست هم آمدن بهار و سال جدید را جشن بگیریم و کمک کنیم که نوروز امسال، برای کودکانی که شادی مهمان خانه هایشان نیست هم، شاد و پرخنده باشد. به دستان پرمهر و دلهای بزرگ شما نیازمندیم، تا برای آموزش و تحصیل کودکان مناطق محروم کشورمان قدمی هرچند کوچک برداریم. تا بخوانند، بنویسند، بدانند، ایران را از سرودها و قصه هایشان پر کنند و فردایی پربار و پرشکوفه برای خودشان رقم بزنند، مثل همین بهار در راه.
اگر به هر نحوی مایل به همکاری و کمک در برگزاری این برنامه هستید، با ایمیل بازارچه تماس بگیرید. دستتان را میفشاریم و منتظر دیدارتان هستیم:

[email protected]

yarrafoundation

Leave a Reply